630_360_1508939815-5250

Дизайнер Майкла Джексона зустрівся з 10-річним українським модельєром

Відомий американський стиліст Кіт Холман, який свого часу працював з співаком Майклом Джексоном, актрисою Елізабет Тейлор та іншими зірками, зустрівся з 10-річним Володимиром Коро – володарем титулу “Юний дизайнер України-2017”.

Зустріч відбулася в Києві, оскільки Холман прибув в Україну для участі у благодійному Віденському балі, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Володимир  привітав гостя України англійською мовою. Він показав американському дизайнеру створений ним для п’ятирічної сестрички сарафан-конструктор і подарував традиційну ляльку-мотанку.

Холман розповів, що йому дуже подобається традиційний український одяг. Він у захваті від вишиванок, одну з яких під час візиту в США подарували йому організатори київського Віденського балу. Звертання до національних джерел він вважає потужною рушійною силою в сучасній моді. Сам у своїй творчості поєднує новаторство і традиції.

“Дуже важливо, що традиції передаються з покоління в покоління. В Америці ми теж широко використовуємо народні мотиви, в тому числі і вишивку, але в нас її в основному виконують машини за створеними на комп’ютері зразками. А у вас є багато людей, які вміють вишивати руками і роблять це дуже гарно”, – наголосив дизайнер.

Також на зустрічі були присутні інші українські дизайнери, які мали можливість поспілкуватися з Холманом у невимушеній обстановці. За словами Холмана, він розглядає можливість співпраці з українськими фешн-митцями.