20479_w_647

Кабмін працює над змінами Бюджетного кодексу

Кабінет міністрів на засіданні у середу планує затвердити план заходів з реалізації Стратегії комунікацій у сфері запобігання та протидії корупції на 2018 рік.

Про це йдеться в порядку денному засідання, опублікованому на сайті уряду.

Окрім того, планується схвалити законопроект “Про внесення змін до Бюджетного кодексу України” та проект закону “Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування”.

Уряд розгляне також проекти указів Президента щодо призначення стипендій імені Тараса Шевченка учням загальноосвітніх навчальних закладів і довічних державних стипендій видатним діячам освіти.

Крім того, члени Кабміну розглянуть проекти постанов уряду щодо внесення змін до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо підтримки територій, що зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України; щодо питання соціальної підтримки осіб, звільнених з полону;  про  затвердження критеріїв оцінки допустимості державної допомоги на відновлення платоспроможності та реструктуризацію суб’єктів господарювання.