im578x383-slipak2

Фільм “МІФ” виходить у всеукраїнський прокат  8 лютого у 25 містах України

Фільм “МІФ” виходить у всеукраїнський прокат  8 лютого у 25 містах України. У цей день відбудеться урочиста прем’єра стрічки за участі творчої команди. Повідомила продюсер фільму Катерина Мізіна.

 “Прем’єра відбудеться 8 лютого о 19:00 в кінотеатрі “Україна”. На ній будуть присутні режисери фільму Леонід Кантер та Іван Ясній, аніматор Юрій Журавель, герої фільму – доброволець-військова Галинка “Перлинка” Клемпоуз, брат Василя – Орест Сліпак, композитори та виконавці музики до фільму – NOVA OPERA, Едуард Приступа та інші герої і автори”, – ідеться в повідомленні.

“МІФ” розповідає історію яскравого життя та несподіваної загибелі Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Василь народився у Львові, але згодом переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився до волонтерського руху, допомагаючи Україні. А коли в його рідну країну прийшла війна, Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців. Під час виконання бойового завдання він загинув від кулі снайпера.